Art Dealer

BE-CONTEMPORARY'YE HOSGELDİNİZ

.

Sanat Yönetimi Hizmetleri

be-contemporary çağdaş sanatın Türkiye’deki gelişimini tanıtan ve destekleyen bir sanat ajansıdır. Çağdaş sanat, kişisel ve kültürel kimlik, aile, toplum ve milliyet gibi daha geniş içeriksel çerçevelerle ilgilenen kültürel diyalogun bir parçasıdır. Ajans bu diyalogu, eski çağ uygarlıklarından farklı ve eklektik kültür mirasına sahip topraklarda yaşayan ve günümüzde global olarak etkilenen, kültürel olarak farklı ve teknolojik olarak gelişen dünyada çalışan Türk çağdaş sanatçıların perspektifinden uluslararası hedef kitleye açmayı hedeflemektedir.   

Ajans İstanbul ve tarihte Antik Yunan, Roma ve Osmanlıya ev sahipliği yapmış, her birinden çeşitli elemanları miras almış ve şimdi de en çok konuşulan şefleri, restoranları ve ünlü bağları ile sanat ve kültürde yeni ve çağdaş bir lezzet geliştiren ülkenin mutfak sanatları merkezi olmaya başlayan bir kent olan Urla’da faaliyet göstermektedir.          

HAKKIMIZDA

BE-Contemporary Bahar Soyoğuz tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Lüks Turizm üzerine çalışmaktayken 2014 yılında Kültür Politikaları ve Sanat Yönetimi Yüksek Lisansını tamamlamış, ve sonrasında Sabancı Müzesi, Sotheby’s Institute of Art London & Node Center for Curatorial Studies gibi çeşitli kurumlarda konuyla ilgili eğitimler almaya devam etmiştir.

Sanat yönetimi faaliyetleri ile Türk Çağdaş Sanatı'nı desteklemeyi ve kuvvetlendirmeyi hedeflemektedir.  Yurt içi ve yurt dışında sanat piyasasını yakından takip etmektedir. Yetenekli ve öngörülü çok değerli Türk çağdaş sanatçılarla çalışmakta, projeler ve sergiler organize etmektedir. Aynı zamanda Türkiye'de daha fazla izleyiciyinin çağdaş sanatı değerlendirebilmesi için kültürel alışverişi artırmak amacıyla turlar, etkinlikler ve konaklama programları  düzenlemektedir. 

 

HİZMET ALANLARI

 
Exhibition Space

SANAT TURLARI

Müşterilerimize özel yolculuk programları oluşturarak sanat dünyasındaki en etkileyici çağdaş sanat galerilerini ve müzelerini görmek için çağdaş sanat turları düzenliyoruz.

Art Gallery Open Space_edited_edited.jpg

SANATÇI TEMSILCILIGI

.

.

.

.

-

Sanatçıları temsil ediyoruz; çalışmalarını geliştirmelerinde, koleksiyoncular, galeriler ve müzelerle ilişki kurmalarında, yeni projeler geliştirmelerinde ve sergi düzenlemelerinde yardımcı oluyoruz.

Gallery Show_edited_edited.jpg

KONAKLAMA PROGRAMLARI

Kültür alışverişini destekliyoruz; tüm dünyadan çağdaş sanatçıları getirerek, kültürümüzü onlara tanıtıp onlardan da onların kültürlerini öğrendiğimiz konaklama programları düzenliyoruz.

BİZE ULASIN

.

Muhtar Sk. No:5 Ortaköy, 34349 Beşiktaş

İstanbul, Turkiye

+90 212 263 77 96

Yenice Mah. Park Sokak No:8/2 Urla,

İzmir, Turkiye